Deadline: 15 lutego 2024 r. Tydzień Demokracji to coroczne wydarzenie, podczas którego pracownicy naukowi i studenci uczelni FORTHEM wspólnie prezentują tematy dotyczące demokracji w Europie i na świecie.

Tydzień Demokracji organizowany jest w ramach zaangażowania FORTHEM w promowanie wartości demokratycznych i aktywnego obywatelstwa. Wszystkich studentów i pracowników akademickich, którzy wspierają główny cel, jakim jest wzmocnienie demokracji, praw człowieka i wolności słowa, zapraszamy do wnoszenia wkładu, tworzenia lub współpracy przy wydarzeniach Tygodnia Demokracji.

Tydzień Demokracji jest organizowany w powiązaniu z Konferencją Europejską w Kristiansand, która odbędzie się w poniedziałek 6 maja 2024 r. W całym Kristiansand wydarzenia organizowane są przez gminę, powiat, organizacje pozarządowe, organizacje wolontariackie, szkoły i uniwersytet.

Naszym celem jest rozpowszechnienie tej koncepcji w regionach FORTHEM i organizowanie wspólnych wydarzeń online z partnerami FORTHEM.Uniwersytet w Agder zaprasza zainteresowanych studentów, profesorów, nauczycieli i badaczy z uniwersytetów Konsorcjum FORTHEM do udziału w tworzeniu Tygodnia Demokracji 2024!

Dowiedz się więcej o wydarzeniu.

Kliknij, aby zobaczyć plakat

Democracy week 2024, formularz zgłoszeniowy.