Podczas Staff Weeku dla ekspertów ds. staży i praktyk członkowie dziewięciu uniwersytetów FORTHEM podzielą się swoją wiedzą na temat tego, w jaki sposób uniwersytety należące do Konsorcjum FORTHEM wspierają staże i swoje projekty. Spotkanie umożliwi uczestnikom wymianę doświadczeń i dobrych praktyk, które można dostosować do potrzeb każdej uczelni. Tydzień pracowniczy w Walencji jest przeznaczony dla osób pracujących na stażach i tych, które pomagają w tworzeniu większej liczby takich możliwości..

Podczas warsztatów będziemy dzielić się wiedzą i praktykami ekspertów z różnych uniwersytetów, niektóre z nich zostały zaprezentowane tutaj::

Université of Bourgogne (uB) and University of Latvia (LU)
Explaining organisation from central to faculty level; strategy in finding students & host organisations.

Uniwersytet w Jyväskylä (JYU)
Podnoszenie świadomości na temat różnorodności i włączenia w ramach staży

Uniwersytet Jana Gutenberga w Moguncji (JGU)
Wyjaśnianie roli praktycznego doświadczenia i dzielenie się informacjami na temat komunikacji w FORTHEM

Uniwersytet w Walencji (UV)
Wyjaśnianie trudności i propozycje ulepszeń

Gdzie?
Uniwersytet w Walencji.

Kto może brać udział?
Swoją wiedzą mogą dzielić się profesorowie, badacze, pracownicy administracyjni i studenci z dziewięciu uniwersytetów FORTHEM

Aplikacja

Uzupełnij ten formularz
Deadline: 19.02.2024

Informacje dodatkowe
Wszelkie pytania, propozycje lub sugestie są mile widziane. Prosimy o kontakt przez email.

Wtorek 5 marca 2024

• 9:30 Jak promować różnorodność i włączenie w ramach staży? (Anu.M.Ojala)
  • 12:00
    Organizacje pracy od szczebla centralnego do wydziałowego; strategia wyszukiwania studentów i organizacji goszczących; wsparcie ze strony uczelni dla studentów. (Aleksandra Kjakste and Sami Zahibi