W ramach Akademii dla Młodych Naukowców zapraszamy na kolejne szkolenie online, dotyczące możliwości rozwijania kariery w zarządzaniu badaniami naukowymi. Szkolenie, organizowane przez Uniwersytet Johanna Gutenberga w Moguncji, odbędzie się 30 października br.

Warsztaty mają na celu pokazanie, że kariera w zarządzaniu badaniami nie powinna być postrzegana jako opcja zapasowa, ale raczej jako cenna okazja do odblokowania różnych ścieżek zawodowych. Ta perspektywa jest równie istotna dla badaczy na wczesnym etapie kariery, jak i dla osób rozważających zmianę kariery.

Warsztaty te dostarczają informacji o ofertach pracy i szkoleniach najważniejszego europejskiego stowarzyszenia kierowników i administratorów badań EARMA. Ponadto ekspert najwyższego szczebla w zakresie zarządzania badaniami przedstawi swoją własną ścieżkę kariery, omawiając wyzwania i możliwości po drodze.

Zapisy na szkolenie trwają do 28 października, przez dostępny na stronie internetowej formularz.

Więcej informacji tutaj.