Czy chciałbyś założyć projekt społeczny w swoim regionie? Jeśli pracujesz dla jednej z uczelni FORTHEM w środowisku akademickim lub administracyjnym, pomożemy Ci znaleźć partnerów w innych uczelniach do jej realizacji.

FORTHEM Outreach Mission pomoże Ci we współtworzeniu projektu crowdfundingowego, w celu zorganizowania działań z lokalnymi ośrodkami edukacyjnymi, firmami, organizacjami pozarządowymi czy stowarzyszeniami. Jeśli chcesz skorzystać z naszego wsparcia przy tworzeniu projektu promującego partycypację społeczną, prześlij swoją propozycję przed 28 lutego 2022 r.

Możesz przeczytać zaproszenie do składania wniosków i złożyć wniosek, aby znaleźć partnerów z aż dziewięciu uniwersytetów FORTHEM!