Pierwsze otwarte warsztaty organizowane przez Digital Transformation Lab pt. “Perspectives of European economies’ digitalization” odbędą się w dniu 25.01.2022 o godz. 10:00 CET na platformie Teams.

Prowadzącą warsztaty będzie pani prof. Beatriz Belando Garín (profesor prawa administracyjnego w Departamencie Prawa Administracyjnego i Procesowego Uniwersytetu w Walencii/ Associate Professor of Administrative Law in Administrative and Procedural Law Department of University of Valentia/ Profesora Titular de Derecho Administrativo, Dpto. Derecho Administrativo y Procesal, Universitat de Valencia).

Temat styczniowych warsztatów to: New approaches to digitalization of economy – economic and legal aspects.