Rejestracja na pierwsze dwa kursy Profesjonalnego Szkolenia Nauczycieli FORTHEM.

Na dwie z sześciu półdniowych sesji szkolenia zawodowego nauczycieli online oferowanych przez Centrum Ustawicznego Kształcenia Akademickiego (ZWW) w Mainz można już teraz zarejestrować się online.

Kurs nauczycielski „Niejednorodność i wewnętrzne zróżnicowanie w nauczaniu języków obcych” odbędzie się 30 września (termin rejestracji upływa 13 września 2021 r.) i skierowany jest do nauczycieli języków obcych ze szkół średnich. Kurs „Kolegialne doradztwo w zakresie wzajemnego wsparcia i transferu wiedzy” zaplanowany jest na 16 listopada (termin rejestracji 29 października 2021 r.) i jest skierowany do nauczycieli i wychowawców szkół średnich i innych placówek oświatowych ze wszystkich przedmiotów.

Szkolenia są otwarte dla nauczycieli i edukatorów ze wszystkich krajów partnerskich FORTHEM i będą prowadzone w języku angielskim. W szkoleniach dla nauczycieli online weźmie udział trzech nauczycieli z każdego z siedmiu krajów. Rejestracja na nadchodzące kursy z zakresu międzykulturowości i uczenia się opartego na projektach rozpocznie się wkrótce – bądź na bieżąco za pośrednictwem strony ZWW. Więcej informacji o kursach znajdziesz w tym pliku PDF.