19 kwietnia 2021 r. 9:00-14:45, online

Ponieważ projekt FORTHEM zbliża się do półmetka działalności, w najbliższym czasie zorganizowane zostaną konferencje podsumowujące dotychczasowe osiągnięcia każdej z siedmiu pracowni i omówienie planów na przyszłość. Poniżej zaproszenie od dr Tamása Pétera Szabó, kierownika pracowni Multilingualism in School and Higher Eductaion (koordynowanej w Finlandii), do wzięcia udziału w takim wydarzeniu poprzez Zoom, 19 kwietnia 2021r. Jest to okazja do zapoznania się z obecnymi działaniami pracowni, przy czym niektóre z nich realizowane są z udziałem pracowników i studentów Instytutu Językoznawstwa UO. Wydarzenie w języku angielskim. Potrzebna rejestracja.

“Dear Multilingualism in School and Higher Education Lab, you are warmly welcome to our first Alliance level Progress meeting on 19 April from 9:00 to 14:45 CET. Progress meetings are an opportunity for FORTHEM Labs to take note of the progress of their developed outputs, where they are headed, and the overall current situation of the Lab. Progress meetings consist of an introductory session, presentations to the current state of Lab outputs, and collaborative work on shared best practices.

You can find the program (including registration link) online.”

Tekst: K.Molek-Kozakowska