Uniwersytet Jyväskylä organizuje w czwartek 29 kwietnia w godzinach 15–17 CET / 16–18 EET wydarzenie „FORTHEM Speed ​​Dating” w dziedzinie nauk pedagogicznych i kształcenia nauczycieli.

FORTHEM zaprasza wszystkich członków uniwersytetu do zaangażowania się w działalność Sojuszu. Zachęcamy wszystkich nauczycieli i badaczy do zapoznania się z ofertą FORTHEM i rozważenia na przykład następujących form współpracy:

• Dodawanie komponentu międzynarodowego do zajęć poprzez współpracę z grupami na innych uniwersytetach
  • Wykrywanie możliwych obszarów współpracy badawczej
  • Opracowywanie wspólnych projektów Horyzont 2020
  • Opracowywanie wspólnych projektów z kolegami dla uczniów sojuszu
  • Utworzenie wykładów gościnnych w ramach sieci FORTHEM (dofinansowanie z programu Erasmus +)
  • Organizowanie i uczestnictwo we wspólnych tygodniach pracowniczych
  • Opracowywanie wspólnych kursów e-learningowych dla naszej FORTHEM Digital Academy
  • Opracowywanie pomysłów na przyszłe wspólne i wielokrotne programy studiów

Wydarzenie „FORTHEM Speed ​​Dating” odbędzie się online.

Aby uzyskać dostęp do naszej strony internetowej FORTHEM Speed ​​Dating zawierającej więcej informacji o wydarzeniu, uzyskać dostęp do samego wydarzenia oraz znaleźć propozycje i notatki od współpracowników, którzy chcą współpracować w dziedzinie badań lub nauczania, prosimy o wypełnienie  formularza rejestracyjnego  do 27 kwietnia. Link do strony zostanie wysłany na adres e-mail podany przez Ciebie w formularzu.

Jeśli chcesz, możesz również udostępnić krótką notatkę biologiczną, która zostanie opublikowana na stronie wydarzenia. W ten sposób uczestnicy będą mogli zidentyfikować potencjalnych partnerów do współpracy już przed wydarzeniem.

Program imprezy Speed ​​Dating:

1. Prezentacja możliwości współpracy w ramach FORTHEM i pytań ogólnych (do 30 minut)

2. Poznaj swoich kolegów FORTHEM (1 godzina)

Możesz spotkać się ze swoimi kolegami z uczelni partnerskich w małych grupach w następujących pokojach:

1. edukacja wczesnoszkolna
  2. kształcenie nauczycieli szkół podstawowych
  3. kształcenie nauczycieli przedmiotowych
  4. kształcenie nauczycieli oparte na badaniach
  5. edukacja specjalna
  6. nauki pedagogiczne
  7. edukacja dorosłych
  8. poradnictwo naukowe
  9. przywództwo edukacyjne
  10. edukacja medialna / umiejętność korzystania z mediów
  11. kształcenie i szkolenie zawodowe
  12. edukacja językowa
  13. edukacja naukowa
  14. koordynatorzy wydziałowi Erasmusa

3. Perspektywy na przyszłość i pytania końcowe (do 30 minut).

Zapraszamy na wydarzenie!