Piąty Kampus FORTHEM jest organizowany przez Uniwersytet Jyväskylä w Finlandii i odbywa się w semestrze jesiennym 2023 r.

Tematem semestru wymiany jest wielojęzyczność, do której będziemy podchodzić poprzez dyscypliny języków, komunikacji, edukacji i nauk społecznych.

Czym jest Kampus FORTHEM?

Kampus FORTHEM to semestralna wymiana studencka finansowana z programu Erasmus+, którą partnerzy FORTHEM Alliance przyjmują na zasadzie rotacji. Każdy Kampus FORTHEM ma inny temat, który koresponduje z Labem FORTHEM, który jest koordynowany przez uczelnię goszczącą. Kampus FORTHEM oferuje kursy w trzech różnych modułach z różnych dziedzin wiedzy i kwalifikujących się do uznania.

Kto może ubiegać się o kampus JYU FORTHEM?

• Możesz aplikować do Kampusu FORTHEM organizowanego przez Uniwersytet Jyväskylä (JYU), jeśli Twoja uczelnia macierzysta jest członkiem Sojuszu FORTHEM i
  • Studiujesz jedną z następujących dyscyplin: języki, komunikacja międzykulturowa, edukacja i nauki społeczne oraz
  • Jesteś studentem studiów licencjackich lub magisterskich

Kiedy odbywa się kampus JYU FORTHEM?

Kampus FORTHEM odbywa się w semestrze jesiennym 2023 r. Zalecana data przyjazdu to 28 sierpnia, ponieważ semestr jesienny rozpoczyna się 29 sierpnia czterodniowym programem orientacyjnym dla studentów zagranicznych. Kursy i egzaminy kończą się do 15 grudnia 2023 r.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź kalendarz akademicki.

Jak zaaplikować?

Aby zostać nominowanym na semestr FORTHEM Campus, należy najpierw złożyć wniosek za pośrednictwem swojej macierzystej uczelni. Zobacz dane kontaktowe swojego Biura FORTHEM tutaj.

Po nominacji Twojej uczelni macierzystej otrzymasz link i instrukcje dotyczące formularza aplikacyjnego. Zgłoś się do 1 czerwca 2023 r.

Dokładne informacje

Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty kursu, zakwaterowania, usług itp.: https://www.jyu.fi/en/apply/student-exchange/forthem-campus