Czy jesteś nauczycielem szkolnym i chcesz promować demokratyczne kultury w klasach w całej Europie?

Konsorcjum FORTHEM organizuje letnią szkołę dla nauczycieli szkolnych z różnych regionów UE. Współpracuj z kolegami z innych krajów przy opracowywaniu wielojęzycznych i multidyscyplinarnych materiałów do pogłębiania wiedzy i wprowadzaj innowacje w swoich umiejętnościach!

Europejska Szkoła Letnia dla Nauczycieli odbędzie się w Walencji w Hiszpanii od 23 maja do 26 maja 2022 roku. Wybierzesz z ekspertami szereg bardzo istotnych tematów, odwiedzisz szkołę w Walencji, podzielisz się przerwami na kawę i lunchem z kolegami z klasy i dotrzesz do poznać sekretne zakątki starego miasta.

– Dokładnie przeczytaj: call

– Sprawdź w szkole, czy możesz otrzymać dotację na pokrycie kosztów podróży

– Przygotuj list motywacyjny (w języku angielskim i nie dłuższy niż jedna strona)

– Prześlij swoją aplikacjęDeadline: 31.10.2021, 23.59 CET